Ana sayfa MEDYA İstanbul Bölge Karması, Ligue de Normandie’yı 2-1 yendi

İstanbul Bölge Karması, Ligue de Normandie’yı 2-1 yendi

89
0
PAYLAŞ

İstanbul Bölge Karması, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası (UEFA Regions’ Cup) finalleri A Grubu ikinci maçında Fransa temsilcisi Ligue de Normandie’yı 2-1 mağlup etti.

Gruptaki ilk maçında West Slovakia’yı 3-1 yenen İstanbul Karması, ikinci maçında ise Fransız ekibi Ligue de Normandie karşısında 1-0 geriye düşmesine rağmen,  43. dakikada Umut Aydın ve 80. dakikadaki Caner Güner’in  golleriyle 2-1 kazandı.

İstanbul Bölge Karması, gruptaki son maçını 23 Haziran Pazar günü saat 11.30’da ev sahibi Bavaria ile oynayacak. Temsilcimiz bu maçı kazanır veya berabere kalırsa A Grubu’nu lider bitirecek ve UEFA Bölgeler Kupası’nda finale yükselecek.

Bavaria, gruptaki ikinci maçında West Slovakia ile 1-1 berabere kaldı. B Grubu’nda ise Çek Hradec Králové, Rus South Region-Chayka’yı 1-0 yenerken, Polonya ekibi Dolno Sląsk ile İspanyol Castilla y León ise 1-1 berabere kaldı.


Stat:
 Hankofen

Hakemler: Sebastian Colţescu (Romanya), Aleksandar Djikanović (Karadağ), Manuel Fernandes (Andorra)

İstanbul Bölge Karması: 1-Ahmet Pekgöz, 2-Kemal Yılmaz (Dk. 90+2 13-İsmail Aksoy), 5-Yıldıray Uyar, 4-Vedat Çıkın, 3-Doğan Zincir, 11-Caner Güner (Dk. 86 15-Oğuzhan Temel), 16-Emre Şeker, 8-Samet Semiz, 7-Fatih Gönen, 9-Yunus Topal (Dk.37 17-Onur Geçgel), 10-Umut Aydın

Yedekler: 12-Hakan Çolak, 23-Serhat Serbest, 6-Alpaslan Bağımsız, 14-Timurhan Atlılar, 18-Umut Can Yiten, 19-Muhammet Zeyit Günay

Ligue de Normandie: 16-Mathieu Lacaille, 19-Jules Huet, 5-Valentin Sanson, 12-Kevin Auzou, 14-Sami Mghinia, 17-José Dembi (Dk. 66 8-Thomas Valentin), 10-Maxime Roynel, 20-Jérémy Prieur, 13-Stive Mendy (Dk. 46 Gérard Bopu), 9-Thomas Vauvy, 15-Abdejalil Sahloune (Dk.73 6-Florian Levasseur)

Goller: Umut Aydın (Dk.43), Caner Güner (Dk.80) / Abdejalil Sahloune (Dk.33)

Sarı kartlar: Kemal Yılmaz, Yunus Topal, Oğuzhan Temel (İstanbul Bölge Karması) / Abdejalil Sahloune (Ligue de Normandie)

Kırmızı kartlar: Jérémy Prieur (Dk. 65), Thomas Vauvy (Dk. 83), Sami Mghinia (Dk.90+6) 


UEFA Bölgeler Kupası maç programı:

18 Haziran SalıSaatMaçYerSkor
A Grubu15:00West Slovakia – İstanbul Bölge KarmasıKelheim1-3
A Grubu19:45Bavaria – Ligue de NormandieKelheim1-0
B Grubu15:00Hradec Králové – Castilla y LeónNeustadt0-3
B Grubu19:45South Region-Chayka – Dolno SląskNeustadt0-1
20 Haziran Perşembe
A Grubu14:00İstanbul Bölge Karması – Ligue de NormandieHankofen2-1
A Grubu15:30Bavaria – West SlovakiaLandshut1-1
B Grubu17:00Hradec Králové – South Region-ChaykaKelheim1-0
B Grubu19:00Dolno Sląsk – Castilla y LeónHankofen1-1
23 Haziran Pazar
A Grubu11:30İstanbul Bölge Karması – BavariaLandshutx-x
A Grubu11:30Ligue de Normandie – West SlovakiaNeustadtx-x
B Grubu18:30Dolno Sląsk – Hradec KrálovéNeustadtx-x
B Grubu18:30Castilla y León – South Region-ChaykaHankofenx-x
26 Haziran Çarşamba
Final19:30A Grubu Birincisi – B Grubu BirincisiBurghausenx-x

(Tüm maçlar, Türkiye saatine göredir.)

A Grubu Puan Durumu

TakımlarOGBMAYPAv
İstanbul B. Karması22005263
Bavaria21102141
West Slovakia2011241-2
Ligue de Normandie2002130-2

B Grubu Puan Durumu

TakımlarOGBMAYPAv
Castilla y León21104143
Dolny Śląsk21102141
Hradec Králové2101133-2
South Region-Chayka2002020-2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here